SPRAWDZENIE POJAZDU
PRZED SPRZEDAŻĄ

Zastanawiasz się, jak dobrze sprzedać samochód? Co zrobić, by Twoja oferta wyróżniała się i przyciągnęła potencjalnego kupca? Sprawdź samochód przed sprzedażą! Zyskaj argumenty przydatne przy negocjowaniu ceny.

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów, którzy sprawdzą auto w profesjonalny i obiektywny sposób. Otrzymasz kompleksowy raport, który będziesz mógł udostępnić kupującemu jako potwierdzenie dobrego stanu technicznego Twojego samochodu.

CO
OFERUJEMY?

Zweryfikujemy stan techniczny Twojego samochodu. Nasz ekspert pojedzie na miejsce postoju pojazdu, gdzie dokona inspekcji.

 Weryfikacja numeru VIN (numer nadwozia)

Weryfikacja numeru VIN (numer nadwozia)

Sprawdzimy zgodność nr VIN z dokumentami pojazdu.

Historia pojazdu

Historia pojazdu

Zweryfikujemy dostępne dokumenty (w tym książkę serwisową), przedstawimy dane dotyczące przeglądów i napraw oraz inne dostępne informacje na temat historii pojazdu.

Ochrona mobilności na 90 dni

Ochrona mobilności na 90 dni

i

W ramach Ochrony mobilności:

 • zorganizujemy naprawę auta w jednym z naszych partnerskich warsztatów
 • pokryjemy koszty robocizny do 4000 zł
 • zorganizujemy:
  -auto zastępcze na czas naprawy
  - holowanie auta
 • dostarczymy naprawione auto, we wskazane miejsce (do 150km)


Ochrona mobilności nie obejmuje sytuacji, gdy:

 • awaria nie powoduje unieruchomienia pojazdu (np. awaria klimatyzacji, alarmu, radia),
 • do awarii doszło w skutek nieprzestrzegania zasad eksploatacji,
 • awaria jest objęta gwarancją dealera.


Szczegóły dostępne w Regulaminie

Pomożemy organizacyjnie i finansowo, jeśli w ciągu 90 dni dojdzie w aucie do awarii, która go unieruchomi. Jest to dla Ciebie dodatkowy argument przy sprzedaży samochodu.

Weryfikacja stanu technicznego pojazdu w miejscu udostępnienia

Weryfikacja stanu technicznego pojazdu w miejscu udostępnienia

i

Karoseria: Sprawdzimy grubość lakieru specjalistycznym miernikiem pod kątem przeprowadzonych napraw blacharsko-lakierniczych. Zweryfikujemy ogólny stan karoserii.

Komora silnika: Sprawdzimy ogólny stan komory, ślady wycieków i braków wyposażenia, poziom płynów, poziom oleju i nalepki kontrolne.

Wnętrze i wyposażenie samochodu: Informujemy, że z uwagi na występujące ograniczenia techniczne, nie weryfikujemy poprawności działania urządzeń multimedialnych oraz sprawności elementów wyposażenia. Sugerujemy weryfikację sprawności elementów wyposażenia według własnych preferencji kupującego.

Nasz ekspert przeprowadzi oględziny z zewnątrz oraz wewnątrz pojazdu i sprawdzi:

 • Karoserię
 • Komorę silnika
 • Ogumienie i obręcze kół
 • Szyby pod kątem ewentualnych uszkodzeń
 • Wnętrze i wyposażenie samochodu.
Jazda testowa

Jazda testowa

i

Jazda testowa nie będzie możliwa, jeżeli nie uzyskamy Twojej zgody lub pojazd nie będzie posiadał ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), lub jego stan techniczny będzie zagrażał bezpieczeństwu. Nasz ekspert uczestniczy w jeździe próbnej siedząc w fotelu pasażera.

Sprawdzimy pracę silnika, układu wydechowego, dźwięki, występujące drgania i stuki oraz działanie kontrolek na tablicy rozdzielczej.

Wycena szczegółowa pojazdu

Wycena szczegółowa pojazdu

Poznasz realną wartość pojazdu, która będzie uwzględniała stwierdzone podczas inspekcji czynniki, takie jak: stan pojazdu, wcześniejsze naprawy, serwisowanie i pochodzenie pojazdu. Nasza wycena sporządzona jest w systemie eksperckim, z którego korzystają rzeczoznawcy i towarzystwa ubezpieczeniowe (Eurotax / Audatex).

Oszacujemy koszt ewentualnych napraw

Oszacujemy koszt ewentualnych napraw

i

W miarę możliwości określimy, czy dana naprawa powinna być przeprowadzona natychmiast, w miarę szybko czy w przyszłości.

Ekspert oszacuje poglądowo wartość ewentualnych napraw lub braków wyposażenia.

 Dokumentacja fotograficzna pojazdu

Dokumentacja fotograficzna pojazdu

Wykonamy zdjęcia pojazdu oraz ewentualnych uszkodzeń.

 Raport stanu technicznego

Raport stanu technicznego

Otrzymasz dostęp do profesjonalnego raportu online z wynikiem naszej pracy. Będziesz mógł go również pobrać w formacie PDF. Zobacz przykładowy raport.

 Możliwość rozmowy z ekspertem po weryfikacji

Możliwość rozmowy z ekspertem po weryfikacji

Podczas zamawiania usługi zaznacz chęć porozmawiania z ekspertem Pomoc Non Stop, a skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania.

 Wzór umowy sprzedaży

Wzór umowy sprzedaży

Przygotujemy przejrzysty szablon umowy kupna-sprzedaży, który będziesz mógł wykorzystać, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż pojazdu.

339 zł

CO
ZYSKASZ?

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Sprawdzone auto to bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich. Dodatkowo proponujemy unikalną usługę ochrony mobilności - pomożemy Ci, jeśli awaria unieruchomi samochód, który sprawdzaliśmy.

Rzetelność

Rzetelność

Zatrudniamy profesjonalnych ekspertów motoryzacyjnych z wieloletnim doświadczeniem w ocenie stanu technicznego pojazdu. Od lat współpracujemy m.in. z największym ubezpieczycielem - PZU.

Wygoda

Wygoda

Zamawiasz usługę i w ciągu 2 dni roboczych otrzymujesz profesjonalny raport online, który łatwo udostępnisz potencjalnym kupcom.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Sprawdzamy samochody w całej Polsce. Dzięki temu nie tracisz czasu na samodzielne oględziny. Zamawiasz usługę i w ciągu 2 dni roboczych otrzymujesz profesjonalny raport online, bez wychodzenia z domu.

JAK TO
DZIAŁA?

Wypełniasz formularz

Wypełniasz formularz

Opłacasz usługę

Opłacasz usługę

Sprawdzamy stan techniczny Twojego pojazdu

Sprawdzamy stan techniczny Twojego pojazdu

Otrzymujesz od nas profesjonalny raport z wynikiem weryfikacji

Otrzymujesz od nas profesjonalny raport z wynikiem weryfikacji

Cena: 99 zł