klient
indywidualny

Dla Klientów Indywidualnych i firm

POMOC NON STOP to zespół profesjonalistów, którzy zawsze Ci pomogą. 


Co robimy?

dla kogo

​Sprawdzamy samochód przed zakupem
Sprawdź auto

?
Szukasz używanego samochodu? Chcesz mieć pewność, że dokonałeś właściwego wyboru? Zleć nam wykonanie usługi. Nasi Eksperci samodzielnie lub wspólnie z Tobą sprawdzą stan techniczny auta. Z takiej weryfikacji, otrzymasz szczegółowy raport w którym znajdziesz informację na temat jego stanu technicznego.
dla kogo

Wyszukanie najlepszych ogłoszeń sprzedaży

?
Jeżeli szukasz używanego samochodu na portalach internetowych, ale nie masz pewności które ogłoszenie wybrać, podaj nam informację jakiego samochodu szukasz. Pomożemy Ci w znalezieniu najlepszych ofert sprzedaży.
dla kogo

Pomoc przy sprzedaży Twojego samochodu.

?
Usługa w chwili obecnej niedostępna.
dla kogo

Pomoc przy procesie szkodowym

?
Usługa w chwili obecnej niedostępna.
dla kogo

Doradztwo przy zakupie nowego auta.

?
Usługa w chwili obecnej niedostępna.
dla kogo

Weryfikacja wiarygodności ogłoszeń

?
Szukasz samochodu na jednym z portali internetowych, ale nie masz pewności czy ogłoszenie opisujące pojazd jest wiarygodne? Zleć nam usługę. W Twoim imieniu sprawdzimy podstawowe informację w ogłoszeniu, zadzwonimy do sprzedającego i przeprowadzimy wywiad na podstawie którego uprawdopodobnimy wiarygodność tego ogłoszenia.
klient indywidualny

Na koniec otrzymasz szczegółowy raport, w którym w zależności od rodzaju wybranej usługi, zamieścimy informację o stanie technicznym pojazdu, wiarygodności ogłoszenia lub optymalnym naszym zdaniem ogłoszeniu sprzedaży.

kontakt